שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

G4S טכנולוגיות זכתה במכרז הצטיידות של מערכות ביטחון במשטרת ישראל

פורסם: ב-12 בדצמבר, 2007


G4S טכנולוגיות (לשעבר אגף פרויקטים של חברת השמירה טכנולוגיות מיגון) זכתה במכרז לאספקת מערכות אבטחה אלקטרוניות של משטרת ישראל. מדובר במכרז מסגרת, על פיו ב-3 השנים הבאות, תרכוש המשטרה את כל מערכות האבטחה האלקטרוניות רק באמצעות G4S טכנולוגיות. ב-G4S טכנולוגיות מעריכים על סמך המכירות בשנים הקודמות כי צפי היקף המכירות בשלוש שנים הבאות יעמוד על בין 6 ל-8 מיליון ₪.

הזמנות של מערכות אבטחה אלקטרוניות כבר בוצעו על ידי המשטרה באתרים, כגון משטרת יהודה ושומרון, משטרת נתניה ובית ספר לשוטרים בשפרעם. צפויות הזמנות ציוד נוספות בהמשך. "פרויקט זה מציב את G4S טכנולוגיות כספקית מובילה של מערכות אבטחה אלקטרוניות בישראל. במכרז שקיימה משטרת ישראל השתתפו חברות הביטחון והבקרה הגדולות ביותר בישראל ו- G4S טכנולוגיות הציגה את המענה הטכני- כלכלי הטוב ביותר", כך מסר שי נאור, מנהל לקוח משטרת ישראל ב-G4S טכנולוגיות.

זכייה זו מצטרפת לזכיות רבות אחרות, שביצעה G4S טכנולוגיות במשטרת ישראל, ביניהם פרויקט מיגון ובטיחות רחב היקף, שבוצע לאחרונה במתחמים ובחדרי המעצר בתחנות המשטרה מרחב ירקון ברמת החייל ומשטרת ראשון לציון, בהיקף של מעל 2.5 מיליון ₪.

אודות החברה

G4S טכנולוגיות מהווה את בית מערכות הביטחון המוביל בישראל. החטיבה מתמחה במתן פתרונות למערכות משולבות, החל משלב הבנת צרכי הלקוח ועד לשלב ההתקנה והשירות. בכל שלב מושם דגש על נוחות בתפעול, אמינות גבוהה וגמישות להרחבה עתידית. לחטיבה יש מרכז פיתוח והטמאה טכנולוגית מהגבוהים ביותר שיש בתחום וכוללת מהנדסים והנדסאים, העומדים לרשות לקוחות החברה 24 שעות ביממה כל ימות השנה. תחומי פעילותיה העיקריים: מערכות גילוי וכיבוי אש ועשן, מערכות גילוי פריצה, מערכות בקרת כניסה, מערכות טלוויזיה במעגל סגור והקלטה דיגיטלית, שערים לגילוי מתכות, מכונות שיקוף לכבודת יד ומטענים, תשתיות תקשורת ומחשוב, מערכת קריאת אחות/ מצוקה ואזיקים אלקטרוניים ומערך סיור ובקרה "מוקד 99".

[6254]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization