שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

בינת תקשורת מחשבים הוסמכה לתחום ה-IP Video Surveillance על ידי סיסקו

בינת היא החברה הראשונה בישראל שמוסמכת להטמיע את טכנולוגיית האבטחה ההיקפית מבוססת ה- IP מבית סיסקו, שכוללת מצלמות וידאו, ובקרות כניסה; הטכנולוגיה משולבת במערך פתרונות ה- Homeland Security שבינת מציעה

 

פורסם: ב-3 במאי, 2009


בינת תקשורת מחשבים קיבלה את הסמכת סיסקו לתחום ה-IP Video Surveillance - טכנולוגיית אבטחה היקפית המשלבת מצלמות וידאו ובקרות כניסה על-גבי תשתית מבוססת IP. בינת היא הספקית היחידה שמוסמכת להטמיע את הטכנולוגיה בארץ. קבלת ההסמכה משלימה את מערך הפתרונות של בינת לתחום ה-Homeland Security וממצבת את החברה כמובילה בתחום.

בינת תקשורת מחשבים מציעה פתרונות לאבטחה מוסדות, מבנים ובסיסי צבא בטכנולוגיה שמרשתת את האזור במצלמות וידאו ומצלמות אבטחה, המשולבות עם מערכות הקלטה, מערכות שליטה ובקרה, תקשורת אופטית, מערכת התרעות, תשדורות רדיו על IP ועוד. השילוב שבין טכנולוגיות ה-IP Video Surveillance של סיסקו לבין מערכות של מגוון יצרנים, מעצים את יכולות האבטחה ומאפשר יצירת רשת חכמה שיכולה לזהות ולנתח אירועים חריגים על בסיס תמונות וידאו, ולהתריע עליהם למערכות תקשורת אלחוטיות וטלפוניות על גבי רשת IP.

בועז מעוז,מנהל השותפים העיסקיים בסיסקו, אומר כי "תחום האבטחה ההיקפית מבוססת IP הוא תחום חדשני אליו נכנסה סיסקו ומהווה עמוד תווך באסטרטגיית הוידאו של החברה. הפתרון ממנף את ההשקעה שביצע הארגון בתשתית IP, כדי להציע פתרון אבטחה פיזי מן השורה הראשונה למצלמות אבטחה והגבלת גישה למתקני החברה. בינת הוכיחה בעבר, כי היא שותף אשר מסוגל להוביל טכנולוגיה חדשנית של סיסקו בהצלחה רבה. השילוב בין הסמכה זו לבין הסמכת בינת לפתרון ה- Land Mobile Radio, יאפשר לבינת להציע פתרונות אבטחה מסורתיים על גבי תשתית IP מקצה לקצה".

אמיר פורקוש, מנהל הנדסת תקשורת בבינת, אומר שכיום גובר הביקוש לפתרונות אינטגרטיביים מתוחכמים שיענו לצרכים של התעשיות הביטחוניות ושל גופים ממשלתיים. "ההסמכה שקיבלנו מסיסקו מסייעת למצב את בינת כחברה המובילה בתחום ואין ספק כי פתרונות ה-Homeland Security המבוססות על תשתיות IP מתקדמות יאפשרו יכולות שעד כה לא היו קיימות. היכולת לשלב מספר רב של מערכות לפעולה הדדית משפרות את אמינות מערכות האבטחה ובנוסף בד"כ חוסכות בעלויות".

על בינת תקשורת מחשבים

בינת תקשורת מחשבים - חברת האינטגרציה המובילה, משלבת את כל האלמנטים הנדרשים להצלחה. מאז הקמתה בשנת 1975, צברה בינת מוניטין רב כשותף הטוב והאמין ביותר לפתרונות תשתית כוללים כחברה בעלת הסמכת תקן ISO 9001:2000, מתמחה בינת במתן מגוון מקיף של פתרונות מקצה לקצה בטכנולוגיה מתקדמת ושירותים מקצועיים המספקים מענה לצרכים הדינמיים של קהילת ה-ICT בישראל ובעולם. למידע נוסף: www.bynet.co.il

אודות סיסקו

חברת סיסקו הינה החברה המובילה בעולם בתחום רשתות התקשורת ובתחום האינטרנט, היקף מכירותיה נע סביב 40 מיליארד דולר בשנה. החברה מעסיקה ברחבי העולם למעלה מ- 60 אלף עובדים והיא מתפרסת על פני 83 מדינות ברחבי העולם.
סיסקו ישראל נוסדה לפני למעלה מ- 10 שנים ומעסיקה כמאות עובדים. מרכז הפיתוח הישראלי הינו אחד ממרכזי הפיתוח הגדולים של החברה מחוץ לארה"ב העוסק בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות למוצרי הדגל של החברה במגוון של תחומים.
בשנים האחרונות, גדל אתר החברה בישראל כתוצאה מרכישות תשע חברות היי-טק ישראליות בלמעלה ממיליארד דולר – מספר הרכישות הגדול ביותר מחוץ לגבולות ארה"ב.
לאתר סיסקו ישראל:
www.cisco.com/web/IL/index.html
 

[4298]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגיות

Homeland Security, מצלמות אבטחה, IP, ביטחון מולדת, IP Video,

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization