שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מק'אפי תומכת בחלונות 7 של מיקרוסופט

פורסם: ב-9 בנובמבר, 2009


חברת מק'אפי (NYSE: MFE), מכריזה כי כל מוצרי האבטחה שלה תומכים בחלונות 7, מערכת ההפעלה החדשה של מיקרוסופט. מוצרי האבטחה של מק'אפי עבור צרכנים ועסקים, מעניקים למשתמשי חלונות 7 את ההגנה ההכרחית מפני איומים כגון: וירוסים, רוגלות, סוסים טרויאניים, פריצות על ידי האקרים ואתרי אינטרנט זדוניים.

דייב דה-וולט, נשיא ומנכ"ל מק'אפי העולמית: "אנשים המשדרגים את פלטפורמת המחשוב שלהם, צריכים לשדרג במקביל גם את רמת האבטחה. טכנולוגיות מק'אפי מבטיחות למשתמשי מחשב ברחבי העולם, פתרונות אבטחה עבור חלונות 7. מידי שנה, אנו מבחינים בעוצמת איומים רבה יותר מצד פושעי המחשוב. פלטפורמת חלונות 7 מהווה יעד להתקפה, כמו מערכות ההפעלה הקודמות של מיקרוסופט".   

כל מוצרי האבטחה של מק'אפי, הנמצאים בשימוש עסקים, ארגונים ממשלתיים וארגונים נוספים, תומכים בחלונות 7. הדבר כולל את מוצרי הדגל של מק'אפי McAfee Total Protection for Endpoint ו- McAfee Total Protection Service. טכנולוגיית מק'אפי מספקת לארגונים את ההגנה מפני התקפות שעלולות לפגוע בפלטפורמת מיקרוסופט. באמצעות הגנה זו, ארגוני IT יכולים לחסוך בזמן, בכסף ובמאמצים. בנוסף, פתרון ה- ePolicy Orchestrator של מק'אפי, מאפשר ניהול אחיד של כלל פתרונות אבטחת המידע בארגון. מגוון פתרונות אלו של מק'אפי מגן לא רק על תשתיות מיקרוסופט, אלא על הארגון כולו. 

גם מוצרי מק'אפי המיועדים לשוק הצרכני, מגינים על מערכת ההפעלה החדשה. הלקוחות הקיימים של מק'אפי, כבר קיבלו עדכונים עם הגרסאות החדשות למוצרי מק'אפי, התומכים בחלונות 7. משתמשים אחרים יכולים להוריד גרסאות מתאימות מאתר האינטרנט של החברה: http://www.mcafee.com.

למידע נוסף: FAQ on it product compatibility with Windows 7 ,  Windows 7 Web site

אודות החברה

מק'אפי (NYSE: MFE), ענקית אבטחת המידע, מספקת פתרונות ושירותי אבטחת מידע פרו אקטיביים מסביב לעולם. עם המומחיות הבלתי מעורערת של החברה לתחום אבטחת המידע ומחויבותה לפיתוח, הגדילה מק'אפי את נתח השוק שלה בקרב המשתמשים הביתיים, הארגוניים והסקטור בציבורי. למק'אפי יכולת מלאה לחסום ולמנוע איומי מחשב מקוונים ולבצע מעקב באופן שוטף ובכך לשפר את אבטחת המידע בארגון ובבית. אתר החברה: http://www.mcafee.com

 

[3532]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization