שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...

בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה
toolbar powered by Conduit

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

סה"כ הצבעות: 196

סקרים נוספים...

פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

פורום מערכות אזעקה, מצלמות, גלאים ובית חכם

פרסם מודעתך כאן

גרסא להדפסה גרסא להדפסה   שלח נושא בדואל שלח נושא בדואל

הודעות אחרונות < לרשימת הפורומים < לפורום הודעות האתר

שינוי במדיניות הפורום

הנושא הוצג לראשונה אוגוסט 27, 2009 בשעה 10:30 על-ידי מנהל האתר
הוספת תגובה 
מנהל האתר
מנהל

שינוי במדיניות הפורוםאוגוסט 27, 2009 @ 10:30am
עד היום לא היה חובה להרשם ולהזדהות כאשר רצה מישהו להוסיף הודעה, לשאול שאלה ובכלל בפורומים השונים.

מנהלי האתר חשו כי כך נכון הוא אך נראה כי תום הלב נוצל לא אחת ע"י "אורחים" להסתתר מאחורי האלמוניות ולהתבטא סרה באחרים.

החל מהיום לא ניתן יהייה להגיב ו/או להעלות נושאים בפורומים ללא הרשמה לאתר. אני מבקש סליחה מכל האורחים התמימים אך הרשו לי להבטיחכם כי זה רק לטובת הכלל.

אני חוזר ומבקש מכל המגיבים לשמור על איפוק ולא ל"רדת" לפסים אישיים ובטח לא להשמיץ. יתכנו חילוקי דעות ועלינו לכבד את דעתם של אחרים גם כאשר היא אינה כשלנו.

אנו נמשיך לעקוב אחר הודעות המשתמשים ונתריע בפני מי שלא יכבד את הכללים. משתמש אשר יתעקש להשתמש בשפה לא ראוייה ייחסם!

אני מקווה שמעתה והלאה אכן הדברים יחזרו למסלול התקין.

סליחה ו-תודה

----------------

פרסם באתר זה
יוסי בראז-תל מונד מערכות

כל הכבוד , ויפה שעה אחת קודם בתקווה לחזרת חברינו לפורום...ספטמבר 1, 2009 @ 8:28am

ציטוט (מנהל האתר)

עד היום לא היה חובה להרשם ולהזדהות כאשר רצה מישהו להוסיף הודעה, לשאול שאלה ובכלל בפורומים השונים.

מנהלי האתר חשו כי כך נכון הוא אך נראה כי תום הלב נוצל לא אחת ע"י "אורחים" להסתתר מאחורי האלמוניות ולהתבטא סרה באחרים.

החל מהיום לא ניתן יהייה להגיב ו/או להעלות נושאים בפורומים ללא הרשמה לאתר. אני מבקש סליחה מכל האורחים התמימים אך הרשו לי להבטיחכם כי זה רק לטובת הכלל.

אני חוזר ומבקש מכל המגיבים לשמור על איפוק ולא ל"רדת" לפסים אישיים ובטח לא להשמיץ. יתכנו חילוקי דעות ועלינו לכבד את דעתם של אחרים גם כאשר היא אינה כשלנו.

אנו נמשיך לעקוב אחר הודעות המשתמשים ונתריע בפני מי שלא יכבד את הכללים. משתמש אשר יתעקש להשתמש בשפה לא ראוייה ייחסם!

אני מקווה שמעתה והלאה אכן הדברים יחזרו למסלול התקין.

סליחה ו-תודה

----------------
תודה

הוספת תגובה 

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

Firefox 3

CCleaner - Freeware Windows Optimization