שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...

בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443
פרסם באתר זה
toolbar powered by Conduit

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

סה"כ הצבעות: 196

סקרים נוספים...

פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

פורום מערכות אזעקה, מצלמות, גלאים ובית חכם

פרסם מודעתך כאן

גרסא להדפסה גרסא להדפסה   שלח נושא בדואל שלח נושא בדואל

הודעות אחרונות < לרשימת הפורומים < לפורום מערכות אזעקה אלחוטיות

לפני קניית מערכת ... מה עדיף גלאי מגנט או וילון ?

הנושא הוצג לראשונה אפריל 28, 2014 בשעה 14:23 על-ידי op7777
הוספת תגובה 
op7777

לפני קניית מערכת ... מה עדיף גלאי מגנט או וילון ?אפריל 28, 2014 @ 2:23pm
אני מתכונן לקנות את ה POWERMAX.
יש לי בבית מעל 20 חלונות חלקם ללא תריסים.
למתקינים שהיו בביתי יש דעות חלוקות, יש כאלו שאומרים לשים גלאי מגנט וכאלו שטוענים רק גלאי וילון.

מה הדרך הטובה ביותר להגנה על פתחים אלו ?

פרסם באתר זה
alimaben

ללא נושאאפריל 30, 2014 @ 12:37am
גלאי וילון עדיף על גלאי מגנט, מהסיבה שהרבה יותר קל לעקוף את גלאי המגנט מאשר גלאי הוילון.
במידה ולא ניתן לשים גלאי וילון, הייתי שוקל לשים נפח פנימי.

op7777

השתכנעתי ... עוד משהו לגבי גלאי הווילון.מאי 5, 2014 @ 11:54am

ציטוט (alimaben)

גלאי וילון עדיף על גלאי מגנט, מהסיבה שהרבה יותר קל לעקוף את גלאי המגנט מאשר גלאי הוילון.
במידה ולא ניתן לשים גלאי וילון, הייתי שוקל לשים נפח פנימי.

1. מישהו אמר לי שבמידה ויש ילד שיישן מתחת לחלון, אולי עדיף להתקין את גלאי הווילון הפוך, כלומר כלפי מעלה ? האם זה נכון ואיך פיזית מבצעים זאת ?

2. מה העמדה לגבי סירנה חיצונית קווית ? האם יש סכנה שמישהו ימשוך אותה מן המוח ויזיק למערכת עצמה ?

תודה !

Helcone/צבי מנדל

גלאי וילון או מגנט ואם וילון הפוך...מאי 23, 2014 @ 9:46pm
לכל גלאי יתרונות וחסרונות - נכון קל יותר לעקוף גלאי מגנט - אבל כדאי לדעת , לרוב אנו ממגנים את הבית בפני הגנב המזדמן זה המנצל הזדמנות ופרצה (אם האיום אצלך גבוהה יותר צריך להכניס למערכת השיקולים בבחירה גם היבטים נוספים).
יתרון גלאי המגנט הוא בכך שהוא אמין מאוד ביחס לגלאי הווילון בכל הקשור לאזעקות שווא.
אם יש לך תריס אור תוכל להשאיר את התריס פתוח (כל עוד השלב האחרון נוגע באדן החלון).
גלאי הווילון רגיש לרוח ולכן השארת חלון/תריס פתוח יגרמו לאזעקות שווא. אם תחליט בכל זאת על גלאי ווילון ממליץ להוריד את הרגישות מ 6 מטר (ברירת מחדל) ל 4 מטר (הג'מפר הצמוד לסוללה וזאת כמובן אם הפתח הוא לא יותר מ 4 מטר).
לגבי התקנה הפוכה זה נכון אם תתקין את הגלאי על קיר החדר אליו צמודה המיטה - אך שים לב בדר"כ יש וילון כך שאסור שהוא יחסום את גלאי הוילון אם אין חסימה שים את הגלאי בחלקו התחתון של החלון כשהוא הפוך כך שכל מה שקורה מתחתיו לא נקלט (גם אם לא הייתי ברור בקופסת הגלאי יש מדריך המראה את שיטות ההתקנה- זה פשוט.
הייתי ממליץ להתקין את הגלאי בגליף אם יש ואם לא, בין התריס לחלון אבל אז להקפיד מאוד על סגירת התריס לפני הפעלה.-

haimber

גלאי וילון או מגנטאוקטובר 9, 2014 @ 6:34pm
עדיף גלאיי וילון כי גלאי מגנט די מוגבל והוא מיועד בעיקר לדלתות כניסה. לזכוכיות עדיף גלאי וילון עם גיבוי גלאי נפח לחלל עצמו.

בברכה
חיים
קשרים מערכות
052-3269498

הוספת תגובה 

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

Firefox 3

CCleaner - Freeware Windows Optimization