שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

מלם-תים נבחרה לשדרג את מערך האחסון של חברת ארקיע

פורסם: ב-17 במרץ, 2008


מלם-תים מתחילה השבוע את פרויקט שדרוג מערך האחסון המרכזי בחברת התעופה ארקיע, עליה יושב כל מערך ההזמנות של החברה. המערכת מיועדת לשרת אלפי משתמשים, הן בסביבת ה ERP והן בסביבות ניהוליות אחרות. חברת ארקיע משרתת למעלה ממיליון נוסעים בעשרות טיסות יומיות, בתוך הארץ ומחוצה לה.


במסגרת הפרויקט משדרגת מלם-תים את מערכת האחסון הותיקה של ארקיע מתוצרת EMC, מדגם FC4700 ל- 2 מערכות חדשות של EMC: מערכת מרכזית מסדרת CX3-40C, שתמוקם במרכז ארקיע, אליה יחוברו למעלה מ-20 השרתים המרכזיים של SUN העובדים בסביבת Oracle ומבוססים על מערכת הפעלה Solaris, HP ו- DELL. השרתים יעבדו : הן בסביבת FC (Fiber Channel) והן בסביבת iSCSI. מערכת האחסון הנוספת, מדגם CX3-10C תשמש כמערך אחסון באתר הגיבוי, אשר ההחלטה על מיקומו תתקבל בהמשך. למערכת האחסון שבאתר הגיבוי יחוברו שרתי אינטל ומספר שרתי UNIX של SUN.


פרויקט זה מצטרף למספר פרויקטים שמלם-תים כבר ביצעה בארקיע בעבר, ביניהם פרויקט גיבוי מרכזי במסגרתו הטמיעה מלם-תים ספריית גיבוי מרכזית מתוצרת ADIC מדגם i500 וסביבת גיבוי מתקדמת שלNBU Veritas, הכוללת מערכות מתוצרת SUN, בליידים של Dell ועוד.


פבל רוג'יק, מנהל התשתיות הבי"ל בארקיע: "היקף הפעילות של ארקיע גדל בהתמדה עם צמיחת החברה. חברת ארקיע עובדת עם מלם-תים זמן רב והיה זה אך טבעי שנבחר בהם לביצוע הפרויקט. לאורך השנים מלם-תים הוכיחה עצמה כחברה מקצועית, שירותית וכוללת הון אנושי יוצא דופן".

אודות החברה

קבוצת מלם-תים, קבוצת המחשוב הגדולה בארץ, נסחרת בבורסת תל-אביב משנת 1983. בקבוצה למעלה מ- 2,000 עובדים, כשמחזור השנתי שלה עומד על מעל מיליארד ₪ לשנה. הקבוצה כוללת את החברות תים מחשבים ומערכות, מלם, אומניטק, קומטק ומקיט. חברת תים מחשבים ומערכות, פעילה בכל מגזרי המשק הישראלי ובכל תחומי המחשוב, ומתמחה במתן פתרונות מקיפים ללקוחותיה השונים.

[3333]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization