שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

הבלניות במקוואות בי-ם ידווחו על נוכחות באמצעות הטלפון

פורסם: ב-14 באפריל, 2008


המועצה הדתית בירושלים מבצעת מהפך בניהול עובדיה. לביא טיימטק, המפתחת מערכות תוכנה לניהול ובקרת זמן של עובדים, השלימה פרויקט במסגרתו הבלניות, העובדות בעשרות המקוואות בירושלים, החלו לדווח על נוכחות באמצעות הטלפון.

במסגרת הפרויקט, כ-200 בלניות ועובדות המקוואות בירושלים החלו לדווח על נוכחות באמצעות מערכת דיווח טלפונית ממוחשבת עם זיהוי קולי של לביא טיימטק, אשר ביצעה את הפרויקט כולו.

כל בלנית המגיעה לעבודה, מחייגת למספר טלפון מרכזי ומדווחת בקולה על תחילת העבודה או סיומה. המערכת יודעת לזהות בוודאות את הדוברת, באמצעות מערכת המזהה את מקור הדיווח המתבסס על זיהוי העובד באמצעות חתימתו הקולית. בנוסף, המערכת עושה שימוש בטכנולוגיות סלולר, ביניהן זיהוי מקור דיווח (דהיינו, מספר הטלפון ממנו בוצעה השיחה, שמראה מאיזה מקווה העובדת דיווחה, וזאת, בשילוב עם מערכת ממוחשבת לאיסוף שעות וניתוחן, עם ממשק למערכות שכר ו-ERP.

קענדי אורי, אחראית מחלקת המנגנון במועצה הדתית, מוסרת: "הבלניות במיקוואות ממוקמות במספר רב של מוקדים קטנים בהם נוכחות 2-3 עובדות ולכן לא משתלם להתקין במקום שעוני נוכחות. פתרון הדיווח באמצעות הטלפון, מאפשר לנו לקבל דיווח מדויק ואמין ובנוסף, אף חוסך בעלויות ובכח-אדם".

ניהול נוכחות הבלניות נעשה בעבר באמצעות דיווחים ידניים, שהועברו על-ידי הבלניות האחראיות שהיו יושבות ומשוות בין הנתונים הרשומים ידנית לבין מצבת כח האדם הרשום במנגנון. שיטה זו יצרה סרבול וחוסר יעילות. המערכת הממוחשבת שהותקנה פתרה בארגון צורך אקוטי להתייעלות ולשיפור תנאי העבודה בעיקר, וחסכה משאבי זמן וכסף. המערכת שהותקנה במטה המועצה הדתית בירושלים, מסוגלת היום לקבל את כל הנתונים הנאספים לגבי נוכחות עובדים בארגון. הנתונים מועברים ישירות מהטלפונים למערכת לביא ולאחר עיבוד נתונים, מועברים למערכת השכר של הארגון. השיטה פועלת כ"משפך" המנקז נתונים מכל המקוואות בירושלים למקום מרכזי אחד.

אייל תמיר, מנהל הפעילויות של לביא טיימטק בישראל, מוסר: "דיווח נוכחות באמצעות הטלפון בשילוב עם זיהוי קולי, מספק מענה לצורך שהיה קיים אך לא היה פתיר בעבר. המערכת של לביא מהווה כלי עבודה חשוב למנהלי ארגונים, שלהם מספר רב של אתרים המרוחקים ממטה הארגון. כלי זה משמש לאיסוף וחישוב שעות העבודה, אך גם מעניק ערך מוסף לכל הרמות בארגון מהעובד, דרך מנהל המחלקה ועד למדור השכר והנהלת הארגון. ותורם גם להקטנת העלויות הנדרשות לטיפול בזמן העבודה של עובדים אלו".

אודות החברה

לביא טיימטק, הנה בית תוכנה העוסק בפיתוח מערכות תוכנה לניהול המשאב האנושי וניהול ובקרת זמן. לביא מציעה לחברות וארגונים בינוניים וגדולים בארץ ובעולם מגוון פתרונות תוכנה וחומרה, המשולבים עם מערכות שכר/כ"א, ביטחון, בקרת כניסה ועוד.
עם לקוחות החברה בארץ נמנים: ויזה, ישרכארט, ברק, מנפאוור, שופרסל, קסטרו ועוד.

[3155]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization