שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

איגוד ערים אשדוד וסקיוגייט מציגות: ניהול ידע ירוק למען הסביבה

חברת סקיוגייט נבחרה להטמיע באיגוד ערים אשדוד מערכת חכמה למען איכות הסביבה

 

פורסם: ב-20 ביולי, 2008


חברת סקיוגייט נבחרה להטמיע באיגוד ערים אשדוד מערכת חכמה למען איכות הסביבה שתכלול יישומי ניהול סביבתי וניהול מסמכים מתקדמים המבוססים על מערכת ה-CRM (ניהול קשרי לקוחות) של מיקרוסופט ו-Moss 2007 - Microsoft Office SharePoint Server המשמש כפלטפורמה לניהול מסמכים.

המערכת לניהול סביבתי שתוטמע על-ידי סקיוגייט, תאפשר התאמה מקסימלית לצרכיו הייחודיים של איגוד ערים אשדוד, תוך שילוב המערכת בלוגיקה העסקית של הארגון. המערכת תספק מענה לצרכי הארגון כמערכת תפעולית המרכזת מידע על "לקוחות" האיגוד - מפעלים וכל גוף שהאיגוד פועל מולו בפעילותו השוטפת, ספקי האיגוד ובתי ספר שבהם נעשית פעילות חינוכית למען איכות הסביבה.

בנוסף, המערכת תנהל את מערך התושבים החל משלב פתיחת אירוע סביבתי, תיעוד הפנייה, מי המטפל בה, מיקומה, אבחון ראשוני של איש השטח, קבלת החלטה לגבי הטיפול המתאים לה, קביעת הסטאטוס שלה, ועוד שלל פרטי מידע חיוניים שיאפשרו ניהול יעיל למען איכות הסביבה.

"אין ספק שמערכת ניהול סביבתי המבוססת על טכנולוגיות MS-CRM 3.0 ו- Moss 2007 הנה המתקדמת ביותר בנוחות ובמתן מענה מדויק לגוף מוניציפאלי מורכב כמו איגוד ערים אשדוד, ולמתן מענה לצרכי לקוחותיו, תושביו ואנשי השטח שבו", אומר ירון הראל, מנכ"ל סקיוגייט. "המערכת תעלה את המודעות לניהול ירוק ידידותי לסביבה גם לגופים מוניציפאליים אחרים, שבוודאי מבינים את החשיבות שבכך".

משתמשי המערכת יכללו את גורמי הנהלת הארגון, צוותי האיגוד ואנשי השטח הפועלים למען התושבים. המערכת החדשה מבוססת על מוצרי מיקרוסופט בטכנולוגיות ה-CRM ו ה- Office, והיא כוללת שיפורים רבים, ביניהם השלמה אוטומטית של שדות, שם, תאריך והמלצות לשלב הבא, המאיצות את תפעול היישום ומייעלות את העבודה.

אודות החברה

איגוד ערים לאיכות הסביבה אשדוד הינו גוף שהוקם ביוזמת תושבי המרחב ונבחריו, על מנת לטפל יחד במפגעים ובמטרדים שונים המאפיינים את האזור ולצמצם את השפעתם של אלה על הסביבה. האיגוד כולל שמונה רשויות מקומיות: אשדוד, גדרה, גן יבנה, בני עי"ש, חבל יבנה, ברנר, גדרות ונחל שורק. פעילות הארגון מתמקדת במגוון תחומים: איכות האוויר, איכות המים, פסולת, תעשייה ושפכים ואקולוגיה כפרית. האיגוד יוזם ומלווה פרויקטים, ביניהם שיקום נחל לכיש (פרויקט פל"א - פארק לכיש אשדוד), שיקום אתר ההנצחה בגשר עד הלום, שיקום נחל שורק, וטיפוח צומת ראם.

[3469]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization