שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

השקעה של 8.8 מ' ד' בחברת עורב טכנולוגיות

בתיה פלדמן : פוסם בגלובס

 

פורסם: ב-18 ביולי, 2006


קרן ההשקעות פורטיסימו תשלים ב-3 השבועות הקרובים השקעה של 8.8 מ' ד' בחברת עורב טכנולוגיות. בתמורה תקבל הקרן 23.5% ממניות החברה.
החברה נסחרת בארה"ב מאז שנת 1995 בהיקפי מסחר נמוכים במניה.

קרן ההשקעות פורטיסימו עומדת להשלים בשבועות הקרובים השקעה בחברת עורב טכנולוגיות (OTCBB: CRWTF) בהיקף של 8.8 מיליון דולר תמורת 23.5% ממניות החברה. כ-4.7 מיליון דולר מההון ניתן בעבור הקצאת מניות ו-4.1 מיליון דולר תמורת רכישת מניות מבעלי מניות קיימים. העסקה מותנית באישור בעלי המניות בחברה לאחר שאושרה בסוף השבוע האחרון על ידי מועצת המנהלים ועדת הביקורת של החברה. מאז הקמתה, החברה גייסה הון מ-SFKT - קרן ההון סיכון של שרם, פודים וקלנר.
עורב טכנולוגיות רשומה ב-OTC בוליטן בורד בארה"ב מאז שנת 1995 אך היקפי המסחר במניה נמוכים. החברה מפתחת מערכות התראה ומעקב. מוצרי החברה הם לוחות בקרה חוטיים ואלחוטיים, מערכות עיקוב, מערכות לאישור כניסה ורכיבי תקשורת חכמים לתעשיות הביטחוניות. המוצרים מותקנים בחברות מסחריות, בנייני משרדים ומגורים בחברות ביטחוניות ותעשייתיות.
עורב הוקמה ב-1977 ומעסיקה כ-300 עובדים. החברה סיימה את שנת הכספים 2004 עם הכנסות בהיקף של 115 מיליון שקלים, עלייה של 15% לעומת השנה הקודמת. הרווח הגולמי של החברה הגיע ב-2004 ל-45 מיליון שקלים לעומת 36 מיליון שקלים בשנת 2003. אין נתונים יותר עדכניים לגבי ביצועי החברה.
המוצרים של החברה מיועדים להגנה על אתרי מגורים, מסחריים ותעשייתיים. חבילת המוצרים של מציעה מגוון הגנות פנימיות וחיצוניות, חיישנים, מערכות בקרת כניסה ומוצרים לשידור וקליטה של מצלמות במעגל סגור. האסטרטגיה של עורב היא להוביל את שוק האבטחה. המוצרים של החברה נמכרים ביותר מחמישים מדינות ברחבי העולם. לדברי מקורבים, החברה מחזיקה בנתח שוק גדול במזרח אירופה, אוסטרליה, ניו-זילנד וישראל.
לפני כשנה וחצי החברה נכנסה לתחום חדש באמצעות שותפות אסטרטגית: פיתוח של טלפון נייד ייחודי. הטלפון מיועד למשתמשים מבוגרים שמתקשים לתפעל טלפונים ניידים רגילים. בעבר, צביקה בארנבוים החזיק במניות החברה באמצעות חברת האחזקות סילברבוים. בשנת 2003 סילברבוים מכרה את חלקה בחברה בעסקת החלפת מניות למנכ"ל ומייסד החברה, שמואל מלמן, ולאברהם סילבר.
פורטיסימו קפיטל היא קרן turn-around המנהלת כ-80 מיליון דולר. הקרן השקיעה עד היום בשלוש חברות: טלרד, רדוויו ונור מקרופרינטרס. ההשקעה בעורב טכנולוגיות תהיה ההשקעה הרביעית של הקרן, המנוהלת בידי יובל כהן. יובל כהן מפורטיסימו אמר היום ל"גלובס" כי: "ההשקעה טעונה אישור בעלי המניות. אנחנו מאמינים בחברה וחושבים שיש לה פוטנציאל גבוה. עורב טכנולוגיות היא בריאה מבחינה פיננסית ומתנהלת נכון מבחינה אסטרטגית. אני מקווה שנוכל להכניס את החברה למסלול צמיחה מהיר".
שמואל מלמן היה מעורב בעבר בחברת טכנולוגיה נוספת, וידאו דומיין. לא ניתן היה להשיג את תגובתו של מלמן.

פורטיסימו הינה קרן הון פרטית המשקיעה בחברות ציבוריות ופרטיות המצויות בנקודות מפתח בהתפתחותן, ותורמת מומחיות וניסיון מהותי של מנהליה וכן את קשריה בעולם העסקים. פורטיסימו מגובה על ידי 15 מוסדות פיננסיים הכוללים חברות ביטוח, בנקים וקרנות פנסיה. למידע נוסף על פורטיסימו ראו http://www.ffcapital.com.

[7507]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization