שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...
 
בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

 סה"כ הצבעות: 196

 

סקרים נוספים...

 
פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

 


 

מאמרים וחדשות אחרונים < לכל החדשות והמאמרים בנושא < מאמרים וחדשות ראשי

   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל      

ויג'ילנט: מיליון דולר ב-3 חוזים בארץ ובעולם

פורסם ב-Bizportal: שי פאוזנר

 

פורסם: ב-25 ביולי, 2006


ויג'ילנט טכנולוגיות, שמניותיה רשומות למסחר בבורסת ה-AIM בלונדון (סימול: VGT) הודיעה היום על חתימת 3 חוזים חדשים, בהם חוזה לשילוב פתרונותיה להקלטת וידאו דיגיטלי עם הבורסה הישראלית ליהלומים ברמת גן. החברה מתכננת, מפתחת ומייצרת פתרונות לפלח העליון של שוק הטלוויזיות במעגל סגור (CCTV) למטרות בטחון ומעקב,

מערכת ההקלטה בבורסת היהלומים מוחלפת בימים אלו על ידי מערכת הקלטה דיגיטאלית מבית היוצר של VIGILANT. בורסת היהלומים בחרה לשדרג את מערכת ההקלטה במערכת של VIGILANT למרות שברשותה מערכת הקלטת וידיאו אנלוגית הפועלת באופן מושלם. הפרויקט יכלול העברת מאות המצלמות מהמערכת האנלוגית למערכת החדשה.

בחברה אמרו, כי המערכת מודולארית ומסוגלת להכיל ערוצי הקלטה נוספים, ללא הגבלה, בהתאם לדרישות הבורסה. כפי שפורסם לאחרונה הבורסה ליהלומים בודקת את האפשרות בהגדלת שטחי המסחר שברשותה.

הבורסה הישראלית ליהלומים ברמת גן הינה חברה פרטית בעלת מוניטין בינלאומי ולה כ 2,500 חברים, העוסקת במסחר, ייצור, שיווק, רכישה וברוקראז' כמו גם ביבוא וביצוא של יהלומים. במשרדיה ברמת גן הבורסה מעמידה לרשות חבריה, "תחת גג אחד" מסגרת לפעילותם, ומאפשרת להם לנהל את עסקיהם בנוחות ובבטחון מירביים, באולמות המסחר הגדולים והמתוחכמים מסוגם בעולם היהלומים, ובלמעלה מ-1,000 משרדים.

כפועל יוצא של הערך הגבוה והרווחיות של היהלומים, לבורסת היהלומים תפיסת בטחון ואבטחה גבוהה במיוחד. יכולתה של ויג'ילנט לספק מוצרים באיכות עליונה היתה לפיכך גורם מכריע בתהליך הבחירה של פתרונות אבטחה. המערכת של ויג'ילנט נבחרה רק לאחר בחינתם ובדיקתם של מספר פתרונות מובילים, כולל הפתרון של ויג'ילנט. יכולתה של ויג'ילנט לספק פתרון אבטחה מלא שישתלב במערכות האבטחה והבטחון הקיימות של הבורסה היווה שיקול מכריע נוסף בהחלטתה של הבורסה ליהלומים.

ויג'ילנט טכנולוגיות מדווחת עוד, כי חתמה על חוזה למכירת מערכות הקלטה לאחד הבנקים המובילים ברוסיה, הכוללת הקלטה במספר רב של ערוצים ונתמכת על ידי מערכת ה SmartGuard - פתרון ניתוח וידאו מתוחכם של ויג'ילנט.

כמו כן, מבקשת החברה לדווח על השלמת הרחבה משמעותית ושדרוג של הטכנולוגיה שהותקנה בעבר ברובע הקני (Hackney) בלונדון. המערכת העירונית החדשה מאגדת פתרונות הקלטה מרכזית ומבוזרת גם יחד. כך מתאפשרת הקלטה באיזורים ציבורים כמו רחובות ראשיים, מגרשי חניה, גנים ציבוריים, מוסדות לעבריינים צעירים ומבני ציבור.

[4310]
   גרסה להדפסה גרסה להדפסה   שלח מאמר בדואל שלח מאמר בדואל

תגובות במערכת הפורומים

לא נרשמו תגובות למאמר זה

[ היו הראשונים לפרסם תגובה ]

פרסם מודעתך כאן

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

הנקראים ביותר

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization