שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...

בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

סה"כ הצבעות: 196

סקרים נוספים...

פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

פורום מערכות אזעקה, מצלמות, גלאים ובית חכם

פרסם מודעתך כאן

גרסא להדפסה גרסא להדפסה   שלח נושא בדואל שלח נושא בדואל

הודעות אחרונות < לרשימת הפורומים < לפורום מוקד רואה וצפייה מרחוק

שלום לכל חברי המתקינים ומנהלי האתר

הנושא הוצג לראשונה יוני 17, 2008 בשעה 23:45 על-ידי אבנר
הוספת תגובה 
דפים:  1 2 הבא

אבנר

שלום לכל חברי המתקינים ומנהלי האתריוני 17, 2008 @ 11:45pm
רציתי לשמוע את דעתכם המקצועית והמלומדת על מוקד רואה.
בעד או נגד
אם בעד,למה?
אם נגד למה? איך אפשר לשפר לדעתכם?
מה היה יכול להיות המוקד רואה הכמעט מושלם לדעתכם?
דעתכם מאד חשובה לי,אסביר בהמשך למה

תודה

נערך לאחרונה: יוני 17, 2008 בשעה 23:46 על-ידי אבנר
פרסם באתר זה
אריק

מוקד רואה / צופהיוני 18, 2008 @ 1:07am
שלום לחברי הגדול אבנר
אני בעד ולא בעד ואפרט לך.
אין ויכוח כי שילוב של מוקד צופה / רואה עם מוקדנית שמקפיצה סייר למקום האירוע בזמן אמת (לאחר ראיית פורצים אמיתיים למתחם) והודעה במקביל למשטרה וללקוח יכולה לחסוך הרבה עוגמת נפש ללקוח ואולי גם תפיסה על חם של ה"חברה הטובים".
אולם....לא ברור
האם המוקדנית תראה את זה בזמן?
האם הסייר יגיע בזמן לאירוע?
האם רכב הסיור של המשטרה יגיע בזמן סביר?
מה רמת איכות התמונות של הצפייה של אותה מוקדנית?
(ראיתי בחברת מוקד אחת רמה כה נמוכה של פריימים ודיליי רציני שהפורצים כבר הספיקו להגיע ליעדם , ובמוקד רק נכנסה ההתראה)
האם הסייר יתעמת עם אותם פורצים במידה והוא מגיע בזמן סביר?
וגם אם נניח שהוא כן, האם זה שווה את העימות הזה?נבוך מאד
זוהי המלצתי ודעתי בלבד. כמו שאמרתי מההתחלה... אני בעד ונגד.
לטיפולך...
באהבה...קריצה
אריק תמם
תמם מערכות
03-7563148

נערך לאחרונה: יוני 18, 2008 בשעה 1:10 על-ידי אריק
אורח

שאלה לאריקיוני 18, 2008 @ 1:30am
דעתי לא מגובשת אך שאלתי לך וגם לאבנר היא: מהי המטרה של המוקד הרואה?
האם המטרה היא לצלם אירוע אמת או שהמטרה היא לסנן אזעקות שווא מאזעקות אמת וכך למקסם את פעולת הסייר/משטרה ולתעדף קריאות.

אם המטרה היא לצלם ולתעד אירועים/פריצות הרי שאני מסכים עם התנגדותו של אריק.
אם המטרה לאפשר למוקד לסנן את אירועי האמת מאירועי השווא ובכך להגיב טוב יותר וכמובן לתת שירות טוב יותר אז אני בעד.

בחו"ל כאשר מוקד מזניק את המשטרה לאירוע וזה מתברר כאזעקת שווא המשטרה מטילה על המוקד והלקוח קנס שיכול להגיע עד 500 דולר. מסיבה זו המוקדים מעוניינים לוודא כי אכן האזעקה היא אזעקת אמת ובאמצעות מוקד רואה הם יכולים לדעת זאת לפני שהסייר מגיע ולהזניק את המשטרה במקביל.

אלי דהן

ללא נושאיוני 18, 2008 @ 9:12am
בוקר טוב לכולם
מוקד רואה הינו מכשיר יעיל ביותר על מנת לסנן קריאות שווא ולתעדף קריאות אמת . אולם התמונות מהלקוח חייבות להגיע במקביל לקריאת האזעקה ממערכת הפריצה כך שהמוקדנית תקבל את קריאת האזעקה והתמונות כמעט ביחד ולא באופן יזום על ידה . מפני שבלחץ הקריאות בו המוקדנית נמצאת לא תמיד היא תיזום התקשרות לאתר על מנת לפתוח את המצלמות .
יום טוב לכולם .

אלי דהן
לי - פז תקשורת
052-5252469

אורח

ללא נושאיוני 19, 2008 @ 12:19pm

ציטוט

אריק. תמם מערכות כתב
(ראיתי בחברת מוקד אחת רמה כה נמוכה של פריימים ודיליי רציני שהפורצים כבר הספיקו להגיע ליעדם , ובמוקד רק נכנסה ההתראה)

כאשר בוחרים לעשות מוקד רואה אולי כדי לשקול לעשות שימוש ב-VPN מהאתר המצולם לחברת המוקד.

ציטוט

אריק. תמם מערכות כתב
האם הסייר יתעמת עם אותם פורצים במידה והוא מגיע בזמן סביר?

ברוב המקרים גם אם נעשה או לא נעשה שימוש במוקד רואה הסייר תפקידו להיות נוכח לצד נקודת הפריצה עד אשר המשטרה מגיעה.

השאלה שצריכה להישאל בעקבות שאלתך אבנר היא מנקודת מבטו של מי? של הלקוח או של חברת המוקד?
מבחינת חברת המוקד זה יעיל במידה מסויימת, מאפשר למוקדנית לוודא את מקור האירוע, אולם אם היא מחייבת את חברת המוקד באחריות כלשהי זה עלול להיות בעייתי בשל הסיבות שהוזכרו למעלה.

בלוג מצלמות אבטחה

רמי

מוקד רואהיוני 19, 2008 @ 3:18pm
נראה לי כי כולם צודקים ,ברור שהסכמה לגבי נחיצותו של הכלי- קיימת.
אין הרבה קשר בין מהירות ההקלטה והצילום לקווי VPN , יש לנו מס' לקוחות בעלי קוו כזה ,מעבר לאבטחת הקוו ורמת התמיכה הגבוהה של ספק התשתיות (ו..המחיר). המהירות ניתנת להשגה תלוי כמה ואיפה .
עובדה בסיסית אחת לא הובנה ע"י רבים מיודעי הדבר . - מהירות הצפייה ע"י המוקדנית תלויה בגורם המפנה את תשומת ליבה - דהיינו אם קיים שילוב של אזעקה ומוקד רואה אזי הסינכרון בעין קל ומתקיים . וכאן מתערב עוד אלמנט . אם בעקבות האזעקה בתוכנת המוקד הרגילה . מתחילה המוקדנית/ן ליצור תקשורת למצלמות האתר - ברור שהגנבים ילכו הביתה בטרם יוודע הדבר .
חוכמת התוכנה להית מקושרת לאתר און ליין ולבצע הקלטה במחשבי המוקד . גם אם המוקדנית/ן לא היו בפוקוס באותה שנייה .
האם מוקד רואה יעיל ללא אזעקה ? אני שמח לבשר -כן .
אם יורשה לי אני מצרף הפניה לאתר שלנו יש שם סרטון("תפוס גנב") של גניבת חלקי חילוף לרכב שהתגלה באקראי ע"י המוקדנית לאחר שגלאי שהיה באזור "נזרק" אחרי מס' הפעלות (הגנבים נעצרו).
http://www.mokedram.co.il

אני שומע המלצות על כל מיני חברות המספקות תוכנות למוקד רואה . לעניות דעתי התעלו בגיאווויז'ן . - לא זול . מפונק.(דרישות חומרה) מתעקשים על מקוריות (עברית רק לכרטיסים מקוריים ) אבל יעיל
רמי

נערך לאחרונה: יוני 19, 2008 בשעה 23:01 על-ידי מנהל האתר
פרסם באתר זה
אבנר

כל הכבוד על התגובות ותודהיוני 19, 2008 @ 9:37pm
שאלה,חברה X מתחברת למוקד רואה של מוקד Y בנוסף לשירותי הסיור.
בעל החברה קנה במיטב כספו מצלמות,מחשב,תוכנת צפייה והקלטה והתקנה איכותית כדי לקבל שקט לו ולעסק שלו.
אך שהגיעו הפורצים הם הסיתו לצד השני את 2 המצלמות החשובות בחזית שבמקום לראות את דלתות הכניסה לעסק רואות עכשיו את השביל האחורי והשנייה רואה את איזור הפח הגדול.
(המוקדנית קלרה שיושבת עכשיו במשמרת ויש לה הרבה לקוחות והיא לא זוכרת לאן מופנית כל מצלמה בכל עסק ) והפעילו את הגלאי קרן החיצונים וברחו..
לאחר שהופעלה האזעקה המוקדנית קלרה במוקד נכנסת למצלמות לאחר שרשרת הפעולות דרך האי פי ולא מזהה שום דבר חריג,הסייר מגיע בודק ורואה שהכל תקין,שם מדבקה והולך.
השאלה הראשונה שלי אליכם(מתוך כמה בהמשך),מה שווה פה המוקד רואה?

תודה לעונים ןלמשתפי פעולה עימי

רמי

נכנסת להתקנה..יוני 19, 2008 @ 10:11pm
ומתקין טוב צריך להצליב ,לטמפר,ולייצב את הציוד.
וכמו שכבר אמרתי לא כל התוכנות דורשות התחברות יזומה - התוכנה הנכונה מחוברת כל הזמן וכשמסיטים את המצלמה ומתחולל שינוי - גם את זה צריכים לראות... ואני לא מדבר על מחדלי האנוש. אפילו על הכביש יש לו חלק נכבד .
אגב , בסוף תספר לנו על פטנט חדש ?
רמי

אבנר

איך אפשר לזהות שינוי במיקום? מאיפה המוקדנית צריכה לדעת שיתרחש שינוי? ובקשר לסוף תהיה סובלני,יהיה שווה.יוני 19, 2008 @ 10:25pm

ציטוט (רמי)

ומתקין טוב צריך להצליב ,לטמפר,ולייצב את הציוד.
וכמו שכבר אמרתי לא כל התוכנות דורשות התחברות יזומה - התוכנה הנכונה מחוברת כל הזמן וכשמסיטים את המצלמה ומתחולל שינוי - גם את זה צריכים לראות... ואני לא מדבר על מחדלי האנוש. אפילו על הכביש יש לו חלק נכבד .
אגב , בסוף תספר לנו על פטנט חדש ?
רמי

נערך לאחרונה: יוני 19, 2008 בשעה 22:27 על-ידי אבנר
אריק

מוקד רואה / צופהיוני 20, 2008 @ 8:40am
שלום שוב לאבנר וחברי לפורום
לאחר מחשבה שניה שהקדשתי לנושא שהעלה ידידי אבנר אני חייב לשתף אתכם בדעתי .
לעניות דעתי מוקד צופה / רואה הינו חרטה אחת גדולה שלא מספקת ללקוח את צרכיו האמיתיים ואתם יודעים כמובן מה הם.
המלצתי ללקוח התקן מצלמות במעגל סגור התקן אזעקה, התחבר לכתובת i p קבועה וברגע שתקבל הודעה על פריצה לעסק כנס לצפיה מרחוק והבט מה קורה.
זוהי דעתי המקצועית בלבד. אבנר אל תכעס עליי שאני לא בעד מוקד צופה / רואה אבל שוב..... מונח שלא עובד!!!!!!!
שבת שלום
אריק תמם
תמם מערכות
03-7563148

נערך לאחרונה: יוני 20, 2008 בשעה 8:43 על-ידי אריק

דפים:  1 2 הבא

הוספת תגובה 

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization