שלום אורח. אם עדיין לא נרשמת לקהילייה שלנו לחץ/י כאן להרשמה...

בס"ד 
אורח!
כניסה למערכת או רישום.

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443
פרסם באתר זה

סקר החודש

הסקר בחסות:

בעד או נגד מאגר נתונים ביומטרי מרכזי?

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך נגד המאגר המרכזי: 75 (38.27%)

נגד תעודת זהות ודרכון ביומטריות: 52 (26.53%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות ובעד המאגר המרכזי: 37 (18.88%)

אין לי דעה בנושא: 26 (13.27%)

בעד תעודת זהות ודרכון ביומטריות אך אין לי דעה בנושא המאגר: 6 (3.06%)

סה"כ הצבעות: 196

סקרים נוספים...

פרסם באתר זה

פורומים מאמרים וחדשות     

כל המילים אחת מהמילים ביטוי מדוייק

פלא שיווק מערכות מיגון בעמ - הבית שלך לפתרונות אבטחה ומיגון מתקדמים. מערכת אבטחה היברידית המתקדמת בעולם - עד 64 מצלמות: NUUO. מצלמות איכותיות מבית אלפאטק: AlphaTech. 04-8425443

פורום מערכות אזעקה, מצלמות, גלאים ובית חכם

פרסם מודעתך כאן

גרסא להדפסה גרסא להדפסה   שלח נושא בדואל שלח נושא בדואל

הודעות אחרונות < לרשימת הפורומים < לפורום מצלמות טמ"ס (CCTV) - כללי

התקנת מערכת טמ"ס בחנות

הנושא הוצג לראשונה מרץ 29, 2015 בשעה 9:49 על-ידי orlygat
הוספת תגובה 
orlygat

התקנת מערכת טמ"ס בחנותמרץ 29, 2015 @ 9:49am
שלום לכולם, אני מעוניינת להתקין מערכת טמ"ס אצלי בחנות. קיבלנו הצעת מחיר של 1500 ש"ח ל4 מצלמות סמויות. לפי המחירון של דפי זהב זה נראה לי קצת יקר...
מה אתם ממליצים?

פרסם באתר זה
comvision

מצלמות אבטחה בחנותמרץ 30, 2015 @ 3:11pm
אורלי שלום,

המחיר של מערכת אבטחה תלוי ברכיבי המערכת למשל, יש מצלמות אבטחה ב-100 ש"ח ויש מצלמות אבטחה ב-1,000 ש"ח ויותר, השאלה היא האם מבחינתך ומבחינת התקציב שלך מצלמות אבטחה ב-100 ש"ח יענו על הצורך שלך ממערכת האבטחה שלך.

ולכן, מכיוון שלא מדובר במוצר כמו עגבניות או מלפפונים אני מציעה לך לבדוק ולהשוות מה את מקבלת תמורת המחיר שהציעו לך למשל: האם המצלמה אומנם נסתרת אך, לא רואה בלילה דבר שעשוי להוזיל לך את ההצעה במידה ואת אכן לא צריכה לפקח גם בלילה. האם המצלמה ניתנת לתיכנות ולהתאמה לתנאי השטח? איזה חיישן יש למצלמות? וכד'.

אז, אל תזלזלי באיכות המוצרים כי אם חס וחלילה תתרחש אצלך פריצה בחנות זה מה שיכול לעזור לתפוס את הגנבים והעלות של המערכת תחזיר את עצמה ובגדול:-)
וכהערת אגב יש לך טעות כי באתר של דפי זהב מדברים על סכומים גבוהים יותר ממה שהציעו לך.

חיפוש נעים,
מורן מרינגר
מנהלת שיווק ב.מ קומויז'ן בע"מ
www.comvision.co.il

נערך לאחרונה: מרץ 30, 2015 בשעה 15:45 על-ידי comvision
יוסי בראז-תל מונד מערכות

ללא נושאמאי 10, 2015 @ 4:49pm

ציטוט (orlygat)

שלום לכולם, אני מעוניינת להתקין מערכת טמ"ס אצלי בחנות. קיבלנו הצעת מחיר של 1500 ש"ח ל4 מצלמות סמויות. לפי המחירון של דפי זהב זה נראה לי קצת יקר...
מה אתם ממליצים?

אנא חפשי בצמתים קרוב לרמזורים יש הרבה מתקיני מדבקה והמחירים שם ואו ואו ואו חבל על הזמן
לי זה עולה יותר כמו שאומרים הגששים.

מערכת הקלטה עם 4 מצלמות הכי פשוטות שיש עם כבילה של 30 מ"א וספק כוח כולל התקנה שרות ואחריות
פחות מ-2500 ש"ח + מע"מ למתקין אינו רווחי שהרי הציוד שיותקן לך הינו ציוד "פח זבל" וגם השרות יהיה בהתאם.

תתחילי מהצמתים תתנסי ותמשיכי בהמלצות , שהרי יש הרבה מאוד מתקינים שכבר נכוו עם ציוד לא טוב
והיום עובדים עם ציוד מעולה (ויש הרבה יבואנים כאלו)

בהצלחה

יוסי ברא"ז - תל מונד מערכות

בהצלחה

הוספת תגובה 

עקבו אחרינו בטוויטר

חדשות עולם הבטחון

חדשות הי-טק

חדשות כלליות

CCleaner - Freeware Windows Optimization